Zadaszenie tarasów

Zadaszenie tarasów

Taras jest miejscem, na którym możemy wypoczywać całą rodziną podczas pięknych, wiosennych i letnich dni. Jeśli tylko pogoda na to pozwala, możemy przygotowywać i spożywać posiłki na tarasie, organizować gry i zabawy dla najmłodszych członków rodziny czy nawet urządzać w tym miejscu przyjęcia na świeżym powietrzu.

Problemem jest tylko kapryśna, polska pogoda. W ostatnich latach pokazuje, jak bardzo może być zmienna – jednego dnia jest bardzo gorąco i można spokojnie opalać się na przydomowym tarasie, aby już nazajutrz musieć chować się pod dachem przed deszczem. Planując przyjęcie na świeżym powietrzu, na tarasie, trzeba taką kwestię mieć na uwadze, chyba że dysponujemy odpowiednim zadaszeniem.

Zadaszenia tarasów mogą mieć różną konstrukcję, wielkość i materiał, z jakiego zostały wykonane. Powinny zabezpieczać taras przed deszczem, wiatrem czy palącym słońcem oraz opadającymi liśćmi i igliwiem. Zadaszenia tarasów oferowane na polskim rynku mają różny charakter, tak więc jest z czego wybierać.

1. Aluminiowe zadaszenie tarasu Feria Palram 300 x 425

1

Aluminiowe zadaszenie tarasu Feria Palram 300 x 425, http://ogrodosfera.pl/aluminiowe-zadaszenie-tarasu-feria-palram-300-x-425

Aluminiowe zadaszenie tarasu Feria Palram 300 x 425 pochodzi ze strony producenta firmy Ogrodosfera.pl.

Aluminiowe zadaszenie tarasu Feria Palram pozwala na skuteczną osłonę tarasu przed wpływem czynników atmosferycznych. Można w sposób elastyczny ustalić w tym przypadku wysokość ścian zadaszenia, jego głębokość i odległość pomiędzy poszczególnymi panelami. Zadaszenie tarasu posiada wytrzymałą i solidną konstrukcję aluminiową, malowaną proszkowo. Pokryta jest ona systemem paneli poliwęglanowych typu SUNPAL, odpornych na uszkodzenia mechaniczne, które są w stanie wytrzymać obciążenie śniegiem, gradobicie czy silne podmuchy wiatru. Blokują szkodliwe promieniowanie słoneczne UV. Zadaszenia tarasów Feria to stylowa i elegancka osłona tarasowa o prostej konstrukcji.

Cena: 4 651,00 zł

2. Poliwęglanowe zadaszenie tarasu Feria Palram 300 x 305

2

Poliwęglanowe zadaszenie tarasu Feria Palram 300 x 305, http://ogrodosfera.pl/poliweglanowe-zadaszenie-tarasu-feria-palram-300-x-305

Poliwęglanowe zadaszenie tarasu Feria Palram 300 x 305 pochodzi ze strony producenta firmy Ogrodosfera.pl

Poliwęglanowe zadaszenie tarasu Feria Palram 300 x 305 pozwala na elastyczne dopasowanie do warunków istniejących na działce klienta. Osłona jest solidna i wytrzymała. Jej konstrukcję wykonano z aluminium malowanego proszkowo. Dach tworzą panele poliwęglanowe typu SUNPAL, które wykazują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i wpływ czynników atmosferycznych – promieniowanie słoneczne, wiatr, śnieg, gradobicie czy deszcz.

Cena: 3590 zł

3. Zadaszenia tarasów – seria basic

Zadaszenia tarasów – seria basic pochodzą ze strony Effer.pl.

Zadaszenia tarasów – seria basic to doskonała propozycja dla klientów poszukujących zadaszenia w dobrej jakości i cenie. Jego konstrukcja wykonana jest z aluminium. Dach może być pokryty płytami szklanymi lub z poliwęglanu komorowego. Istnieje też możliwość zastosowania szkła zespolonego na dachu. Maksymalna szerokość zadaszenia tarasów serii basic wynosi 7 metrów. Zadaszenie ma 3 metry szerokości i 2,5 metra głębokości.

Cena: 3980 zł

4.Zadaszenia tarasów – seria MODERN

Zadaszenia tarasów – seria MODERN pochodzą ze strony Effer.pl.

Zadaszenia tarasów – seria MODERN to nowoczesne produkty przeznaczone dla ochrony tarasów, balkonów itp. Dach jest w 100 procentach szczelny na deszcz, wykonany z regulowanych elektrycznie łamaczy światła. System dostępny w kolorach z palety RAL, kolorach anodowanych oraz strukturze drewna. Profile konstrukcji zadaszenia MODERN są wykonane z aluminium ekstrudowanego.

Cena: 3980 zł

5. Zadaszenie tarasu Nagoya

Zadaszenie tarasu Nagoya pochodzi ze strony Bravogarden.pl.

Zadaszenie tarasu Nagoya pozwala na zacienienie i zabezpieczenie tarasu, patio lub balkonu przed wpływem czynników atmosferycznych, m.in. opadów czy promieniowania słonecznego. Wykonane jest z wysokiej jakości materiałów. Konstrukcja zadaszenia wykonana jest z dwukrotnie powlekanego, anodowanego aluminium, a samo zadaszenie z odpornych na działanie wysokich temperatur, transparentnych płyt z poliwęglanu litego. Zadaszenie ma 5 metrów długości, 2,7 metrów szerokości oraz 2 metry wysokości.

Cena: 16 500 zł

6. Zadaszenie „LW”

Zadaszenie „LW” pochodzi ze strony Bravogarden.pl.

Zadaszenie tarasu LW posiada solidną konstrukcję wykonaną z drewna klejonego, zaimpregnowanego technicznie. Konstrukcja opiera się na dwóch słupach. Wiata ma 434 cm długości, 300 cm szerokości oraz 200 cm wysokości w najniższym punkcie.

Cena: 5000 zł

7. Daszek Zadaszenie 200 x 100

Daszek Zadaszenie 200 x 100 pochodzi ze strony Metal-gum.com

Daszek Zadaszenie 200 x 100 może posłużyć jako zadaszenie tarasu. Ma 200 cm długości i 100 cm szerokości. Wykonany jest z poliwęglanu komorowego i przeznaczony do samodzielnego montażu. Daszki można łączyć ze sobą uzyskując pożądaną powierzchnię zadaszenia. Zadaszenie złożone jest z zestawu wsporników poliwinylowych o wysokiej jakości i wytrzymałości, z zestawu listew aluminiowych, wkrętów do połączenia wsporników z listwami aluminiowymi oraz kotew do montażu zadaszenia do ściany.

Cena: 370 zł

8. ZADASZENIE NOWOCZESNE 200 x 100 x 25

ZADASZENIE NOWOCZESNE 200 x 100 x 25 pochodzi ze strony Metal-gum.pl

ZADASZENIE NOWOCZESNE 200 x 100 x 25 wykonane jest z poliwęglanu komorowego – wysoce trwałego na wpływ czynników atmosferycznych. Zadaszenie to przeznaczone jest do samodzielnego montażu. Ma 200 cm długości i 100 cm szerokości, ale można łączyć poszczególne daszki ze sobą, tworząc oczekiwaną szerokość i długość zadaszenia. Zadaszenie składa się z dwóch wsporników z Poliwinylu o bardzo wysokiej, jakości i wytrzymałości, dostępnych w kolorze szarym, lub czarnym. Posiada filtr UV.

Cena: 610 zł

About author

Related Articles

1 Comment

 1. Katarzyna Kojdeck 21 kwietnia 2016 at 09:28

  Witam

  Proszę o informacje czy mozliwa jest zabudowa tarasu 4mx 9m systemem basic lub nagoya.
  Proszę o przesłanie orientacyjnej cenę.

  Pozdrawiam
  Katarzyna Kojdecka
  601973994 Tychy

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *