Garaże drewniane

Garaże drewniane

Drewno od wieków wykorzystywane jest w budownictwie do wznoszenia różnorodnych konstrukcji, nie tylko mieszkalnych. Jest to materiał całkowicie naturalny, ekologiczny, który pięknie wpisuje się w zielone otoczenie drzew, krzewów i traw. Jeśli zostanie prawidłowo zaimpregnowany, będzie odporny na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych – biologicznych i atmosferycznych.

Z drewna produkuje się i buduje między innymi garaże – jedno lub kilku miejscowe. Konstrukcję można postawić samodzielnie, albo zdecydować się na garaże drewniane oferowane przez producentów na rynku. Zamawiając gotowy garaż drewniany w większości przypadków istnieje opcja skorzystania z profesjonalnego montażu obiektu na działce klienta. Drewniane garaże można stawiać samodzielnie, przy użyciu narzędzi stolarskich i do majsterkowania.
Sprawdźmy, jakie garaże drewniane oferują producenci na polskim rynku:

1. Garaż drewniany Narwik 3600 x 5000

Garaż drewniany Narwik 3600 x 5000 pochodzi ze sklepu producenta firmy Ogrodosfera.pl.

Garaż drewniany Narwik 3600 x 5000 ma 360 cm szerokości i 500 cm długości. Liczy sobie łącznie 18 mkw powierzchni. Wyposażono go w standardowy otwór wjazdowych o szerokości 240 cm i 210 cm wysokości. Konstrukcja garażu drewnianego Narwik jest solidna, ponieważ opiera się na słupach o przekroju 10 cm. Ściany i dach garażu wykonane są z deski o grubości 20 mm, łączonej na zasadzie piór-wpust. Garaż pokryty jest dachem dwuspadowym krytym papą. Posiada trzy nieotwierane okna, zapewniające właściwe jego doświetlenie.

Cena: 9 589 zł

2. Garaż dwustanowiskowy

Garaż dwustanowiskowy pochodzi ze sklepu producenta firmy Ogrodosfera.pl.

Garaż dwustanowiskowy o wymiarach 950 cm szerokości na 620 cm długości, ma powierzchnię zewnętrzną 59 mkw i użytkową 53 mkw. Wykonano go z użyciem technologii szkieletowej, z drewna sosnowego struganego, szlifowanego. Posiada dwa otwory wjazdowe liczące sobie 250 cm szerokości i 215 cm wysokości. Bramy są blaszane, otwierane do góry. Drzwi do budynku gospodarczego są drewniane i zamykane na klucz. W wersji podstawowej garaż dwustanowiskowy posiada odeskowany dach dwuspadowy pokryty papą.

Cena: 36 950

3. Garaż – PAWEŁ 320×570

Garaż – PAWEŁ pochodzi ze strony domkibanie.pl.

Garaż – PAWEŁ wykonany jest z wysokiej jakości drewna świerku syberyjskiego i ma prawie 16 mkw powierzchni użytkowej. Można w nim wygodnie przechowywać samochód, rowery, sprzęt do majsterkowania i sprzęt ogrodowy. Garaż liczy sobie 320 cm na 570 cm w wymiarze zewnętrznym oraz 300 na 500 cm w wymiarze wewnętrznym. Ściany są wysokie na 217 cm. Garaż PAWEŁ wyposażony został w bramę garażową oraz dodatkowe wejścia boczne.

Cena: 8 699 zł

4. Garaż – JÓZEF 470×570

Garaż – JÓZEF 470×570 pochodzi ze strony domkibanie.pl.

Garaż „Józef” liczy sobie w wymiarze zewnętrznym 470 na 570 cm, a wewnętrznym – 450 na 550 cm. Wykonany został z wysokiej jakości drewna świerku syberyjskiego, o grubości balika ściennego w standardzie wynoszącym 40 mm. Wewnątrz garażu Józef znajduje się jedno pomieszczenie o powierzchni 24 mkw, w którym bez problemu zmieści się samochód i sprzęt taki jak rowery, kosiarka i inne.

Cena: 10 999 zł

5.Garaż G44bS

Garaż G44bS pochodzi ze strony Tooba.pl.

Garaż G44bS ma powierzchnię zabudowy 44,9 mkw, a powierzchnię użytkową 38,5 mkw. Jest to garaż jednostanowiskowy, wykonany z drewna, w postaci wiaty garażowej. Wyposażono go w dach dwuspadowy. W najwyższym miejscu garaż ma 4,05 m wysokości. Jest szeroki na 4,2 metra i długi na 11,1 metra. Garaż składa się z dwóch wydzielonych pomieszczeń, z których jedno służy za miejsce postojowe dla samochodu, a drugie może być wykorzystane jako pomieszczenie gospodarcze.

Cena: 20 000 zł

6. Garaż G136

Garaż G136 pochodzi ze strony Tooba.pl.

Garaż G136 ma powierzchnię użytkową o wielkości 46,92 mkw, ale jego powierzchnia zabudowy zajmuje 47,83 mkw. Jest to garaż drewniany, dwustanowiskowy, z czterospadowym dachem krytym dachówką ceramiczną. Garaż liczy sobie 4,9 m wysokości, 7,88 m szerokości i 6,08 m długości. Jest idealny dla właścicieli dwóch samochodów. Prezentuje się elegancko na działce i doskonale wpisuje niemalże w każde otoczenie. Ściany garażu mają 3,2 cm grubości.

cena: 25 000 zł

7. Garaż drewniany Mariusz

Garaż drewniany Mariusz pochodzi ze strony Twojedomki.pl.

Garaż „Mariusz” to w gruncie rzeczy prosty, drewniany garaż o nowoczesnej bryle. Liczy 17,9 mkw powierzchni użytkowej, w skład której wchodzi jedno, przestronne pomieszczenie na samochód. Posiada dwuskrzydłową bramę oraz boczne standardowe wejście. Całość wykonana jest z wysokiej jakości drewna świerkowego syberyjskiego, które odporne jest na wiele szkodliwych czynników zewnętrznych. Garaż ma 240 cm wysokości.

Cena: 10.299 zł

8. Garaż drewniany Kobczyk

Garaż drewniany Kobczyk pochodzi ze strony Twojedomki.pl.

Garaż drewniany „Kobczyk” to obiekt mieszczący jeden samochód. Oferuje 9,18 mkw powierzchni użytkowej. Zaletą garażu jest estetyczny wygląd i funkcjonalność. Wyposażono go w przestronne dwuskrzydłowe drzwi oraz okno. Garaż Kobczyk został wykonany z wysokiej jakości drewna świerkowego syberyjskiego, wysoce odpornego na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych.

Cena: 5.999

About author

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *