O mnie

Serdecznie witam wszystkich obecnych i przyszłych czytelników – gorąco zachęcam do zapoznania się z artykułami publikowanymi na moim blogu.

Mam na imię Krzysiek i mogę śmiało powiedzieć, że powoli staję się ekspertem w zakresie organizacji pracy w ogrodzie oraz dekorowania elementów architektury ogrodowej. Z racji mojej pasji – upiększania swojego domu i przestrzeni wokół niego, mogę wypowiedzieć się na wielu różnych tematów z tym związanych.

Nie musicie więc poświęcać czas i szukać odpowiedzi na nurtujące Was pytania związane z dekoracjami w domu i poza nim, wiatami ogrodowymi czy porządkami w ogrodzie. Sam musiałem przebrnąć przez tysiące stron internetowych, odbyć rozmowy ze sprzedawcami w sklepach stacjonarnych i internetowych, aż w końcu na własnej „skórze” sprawdzić, jak wybrać poszczególne elementy do mojego ogrodu i domu. Dlatego chciałbym podzielić się z Wami zdobytą wiedzą.

Kto wie, może zaoszczędzę komuś czasu i pomogę wybrać szklarnię ogrodową, maty na balkon i taras czy wiatę w postaci miejsca garażowego. Zapraszam do komentowania moich wpisów i zadawania pytań. Dzięki temu uzupełnimy wiedzę na pożądane przez nas wszystkich tematy.