Lekkie i praktyczne szklarnie poliwęglanowe

Lekkie i praktyczne szklarnie poliwęglanowe

Poliwęglan jest materiałem sztucznym, który znakomicie sprawdza się jako „bezpieczne szkło”. Ma znakomite właściwości fizyczne, dlatego może zastępować szkło. Jest bardziej wytrzymałym tworzywem, odpornym na pokruszenie czy potłuczenie. Świetnie sprawdzi się w zastosowaniach zewnętrznych, na przykład jako pokrycie szklarni.

Szklarnie poliwęglanowe są lekkie, poręczne i praktyczne w zastosowaniu. Można je wykorzystywać z powodzeniem w ogrodach przydomowych i na działkach rekreacyjnych.

Jakie propozycje lekkich i praktycznych szklarni poliwęglanowych mają polscy i zagraniczni producenci? Z jakich rzeczywiście warto będzie skorzystać?

1. Szklarnia Harmony Silver 1850 x 4300 Palram

2

Szklarnia Harmony Silver 1850 x 4300 Palram, http://ogrodosfera.pl/szklarnia-harmony-silver-6×12-palram

Szklarnia Harmony Silver 1850 x 4300 Palram pochodzi ze strony Ogrodosfera.pl.

Szklarnia Harmony Silver 1850 x 4300 Palram wykonana jest z odpornej na rdzę aluminiowej ramy, pokrytej przejrzystymi, mocnymi panelami poliwęglanowymi. Szklarnia jest trwała, odporna na uszkodzenia mechaniczne i na promieniowanie UV. Blokuje szkodliwe promienie dla ochrony wewnętrznego wyposażenia szklarni. Podstawa szklarni poliwęglanowej wykonana jest z ocynkowanej stali, a drzwi wyposażono w magnetyczny haczyk do drzwi.

Cena:2849 zł

2. Szklarnia Silver Mythos 6 x 14 Palram

2

Szklarnia Silver Mythos 6 x 14 Palram, http://ogrodosfera.pl/Silver-Mythos-6×14

Szklarnia Silver Mythos 6 x 14 Palram pochodzi ze strony Ogrodosfera.pl.

Szklarnia Silver Mythos 6 x 14 Palram wykonana jest z nietłukących poliwęglanowych paneli, o wysokiej przejrzystości porównywalnej ze szkłem. Niemniej, poliwęglan jest znacznie bardziej wytrzymały, podobnie jak stal. Szklarnia Silver Mythos posiada podwójne, poliwęglanowe panele, które dają doskonałą izolację termiczną oraz utrzymują właściwą, pożądaną temperaturę wewnętrzną. Nadają się do uprawiania roślin wrażliwych na szkodliwy wpływ mocnej ekspozycji na promieniowanie słoneczne. Poliwęglan blokuje nawet 99,9 proc. szkodliwego promieniowania. Konstrukcja szklarni została wyprodukowana z nierdzewnej, aluminiowej ramy, zapewniającej długą użyteczność.

Cena: 2999 zł

3. Szklarnia ogrodowa czteroczęściowa

Szklarnia ogrodowa czteroczęściowa pochodzi ze strony Vidaxl.pl.

Szklarnia ogrodowa czteroczęściowa ma 8,7 mkw powierzchni i wymiary 250 cm na 280 cm na 195 cm. Rama szklarni wykonana została z trwałego, wytrzymałego anodowanego aluminium pokrytego panelami poliwęglanowymi. Dach i ściany szklarni zrobione są z 4mm grubości płyt poliwęglanowych. Szklarnia czteroczęściowa będzie idealna dla amatorów i profesjonalnych ogrodników. Można w niej uprawiać wszelkiego rodzaju rośliny, krzewy i sadzonki. Szklarnia może stać na wolnym powietrzu przez cały rok, ponieważ jest odporna na mróz rzędu -25 stopni Celsjusza oraz upały do 60 stopni Celsjusza.

Cena: 1029,99 zł

4. Szklarnia przydomowa 3-częściowa

Szklarnia przydomowa 3-częściowa pochodzi ze strony Vidaxl.pl.

Szklarnia przydomowa 3-częściowa ma 2,7 mkw powierzchni. Jest 185 cm długa, 140 cm szeroka i 195 cm wysoka. Rama szklarni wykonana została z anodowanego aluminium i pokryta płytą izolacyjną. Zarówno dach, jak i ściany zrobione zostały z 4 mm grubości płyt poliwęglanowych PC, które wykazują wysoką odporność na działanie temperatur od -25 stopni Celsjusza do +60 stopni Celsjusza oraz na promieniowanie słoneczne.

Cena: 967 zł

5. Szklarnia Weranda Juliana

Szklarnia Weranda Juliana pochodzi ze strony Dancovershop.pl.

Szklarnia Weranda Juliana ma 2,93 m szerokości, 4,39 m długości, 1,92 m wysokość boku oraz 2,59 m wysokości kalenicy. Rama szklarni Juliana wykonana została z aluminium w kolorze antracytowym, a poszycie dachu z poliwęglanu. Ściany wykonano z bezpiecznego szkła o grubości 3mm – perłowo białego poliwęglanu. Szklarnia wyposażona została w podwójne stalowe drzwi frontowe oraz w boczne okno zapewniające doskonałą wentylację wnętrza.

Cena: 16 080,90 zł

6. Szklarnia Halls Popular Poly

Szklarnia Halls Popular Poly pochodzi ze strony Dancovershop.pl.

Szklarnia Halls Popular Poly ma 1,93 m szerokości, 3,19 m długości, 1,24 m wysokości boku oraz 1,95 m wysokości kalenicy. Rama szklarni wykonana została z aluminium, a pokrycie, tj. ściany boczne i tylne wraz z dachem z poliwęglanu o grubości 4 mm. Szklarnia Halls Popular będzie doskonałym wyborem dla początkujących ogrodników. Poliwęglanowe płyty szklarni są odporne na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych i uszkodzenia mechaniczne.

Cena: 2600,22 zł

7. Szklarnia Ogrodowa Poliwęglan 7,05m2

Szklarnia Ogrodowa Poliwęglan 7,05m2 pochodzi ze strony Metal-gum.com.

Szklarnia Ogrodowa Poliwęglan 7,05m2 ma 190 cm szerokości i 371 cm długości. Wysokość szklarni to 195 cm. Przeznaczona jest do samodzielnego montażu. Rama szklarni wykonana została z aluminium, a pokrycie z poliwęglanu komorowego o grubości 4 mm. Posiada stabilną konstrukcję, dzięki mocnemu przymocowaniu do podłoża. Jest także wysoce odporna na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych.

Cena: 2500 zł

8. Szklarnia Ogrodowa Poliwęglan 9,28m2

Szklarnia Ogrodowa Poliwęglan 9,28m2 pochodzi ze strony Metal-gum.com.

Szklarnia Ogrodowa Poliwęglan 9,28m2 liczy sobie 250 cm szerokości, 371 cm długości oraz 209 cm wysokości. Konstrukcja wykonana jest z aluminium malowanego na kolor zielony. Rama pokryta została poliwęglanem komorowym o grubości 4mm. Szklarnia jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, a płyty poliwęglanowe posiadają filtr UV. Przeznaczona jest do samodzielnego montażu.

Cena: 2950 zł

About author

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *