Jakie szklarnie angielskie są warte naszej uwagi?

Jakie szklarnie angielskie są warte naszej uwagi?

Marzysz o możliwości uprawy własnych warzyw w zaciszu przydomowego ogrodu? Chcesz produkować ekologiczną żywność na potrzeby swojej rodziny? Nie musisz inwestować ogromnych środków finansowych na ten cel. Możesz ustawić w ogrodzie szklarnie angielskie i w nich hodować pożądane warzywa.

Nie tylko z resztą one będą preferowały kontrolowane środowisko, jakie panuje w takim miejscu. Szklarnie angielskie idealnie nadają się do hodowli kwiatów – tulipanów, róż i innych gatunków. Możesz cieszyć się pięknem ulubionychkwiatów bez względu na panującą pogodę. W szklarni przy zastosowaniu odpowiednich mechanizmów wykreujesz takie środowisko wzrostu roślin, które będzie dla nich najbardziej właściwe.

Sprawdźmy, jakie szklarnie angielskie oferują na polskim rynku producenci rodzimi i zagraniczni.

1. Przyścienna Szklarnia Halls Silverline 106 Silver

1

Przyścienna Szklarnia Halls Silverline 106 Silver, http://ogrodosfera.pl/przyscienna-szklarnia-halls-silverline-106-silver

Przyścienna Szklarnia Halls Silverline 106 Silver pochodzi ze strony Ogrodosfera.pl.

Przyścienna Szklarnia Halls Silverline 106 Silver wykonana została z anodowanego aluminium, lekkiego, które nie ulega korozji i innym procesom starzenia. Konstrukcja aluminiowa pokryta jest szkłem o grubości 3mm, montowanym bez użycia spoiwa, na gumowych uszczelkach przy zastosowaniu specjalnych spinek. Szklarnia posiada uchylne okna dachowe, przesuwne drzwi oraz dodatkowy boczny profil, który skutecznie zapobiega ściekaniu wody po ścianach. Najlepiej, aby szklarnia została umieszczona przy południowej ścianie domu.

Cena: 3400 zł

2. Szklarnia Halls Popular 86 Silver

2

Szklarnia Halls Popular 86 Silver, http://ogrodosfera.pl/Szklarnia-Popular-86-silver

Szklarnia Halls Popular 86 Silver pochodzi ze strony Ogrodosfera.pl.

Szklarnia Halls Popular 86 Silver wyposażona została w uchylne okna dachowe, pojedyncze, przesuwne drzwi w lewą lub prawą stronę. Posiada także dodatkowy boczny profil, który zapobiega ściekaniu wody po ścianie. Najlepiej ustawić taką szklarnię angielską w miejscu dobrze nasłonecznionym, na gotowym fundamencie z galwanizowanej, metalowej podstawy, odpornej na korozję. Szklarnia zbudowana jest z anodowanego aluminium, który nie ulega korozji oraz ze szkła o grubości 3 mm, które montuje się na konstrukcji bez użycia spoiwa, na gumowych uszczelkach, przy zastosowaniu specjalnych spinek.

Cena: 1900 zł

3. Magnum – Szklarnia Angielska

Magnum – Szklarnia Angielska pochodzi ze strony Sklep.Gardenplanet.pl.

Magnum-Szklarnia Angielska w wersji 128 liczy sobie 3,84 m długości, 2,57 m szerokości oraz 1,48 m wysokości boków i 2,58 m wysokości kalenicy. Jest doskonałym rozwiązaniem dla ogrodników, potrzebujących szklarni o dużej powierzchni. Na jej wyposażeniu są zintegrowane rynny dachowe oraz łatwy system oszklenia na klipsy. Posiada odlewane połączenia ze grzbietem dachu i bokami oraz profile skrzynkowe przy kalenicy. Szklarnia Magnum kryta jest szkłem hartowanym o grubości 3 mm lub dwukomorowymi płytami poliwęglanowymi o grubości 6 mm.

Cena: 4000 zł

4. Popular 46 – Szklarnia Angielska

Popular 46- Szklarnia Angielska pochodzi ze strony Sklep.Gardenplanet.pl.

Popular 46- Szklarnia Angielska ma 1,31 m długości, 1,93 m szerokości, 1,24 m wysokości boków oraz 1,95 m wysokości kalenicy. Otwór drzwiowy liczy sobie 60 cm. Będzie idealną szklarnią angielską do ogrodu przydomowego, dla amatora ogrodnictwa lub profesjonalisty. Model posiada łatwe mocowane na klips oszklenie, zintegrowane rynny dachowe oraz drzwi przesuwne. Szklarnia może być wykonana ze szkła o grubości 3 mm lub dwukomorowych płyt poliwęglanowych o grubości 4 mm.

Cena: 1450 zł

5. Eden Blockley 814

Eden Blockley 814 pochodzi ze strony Topszklarnie.pl.

Eden Blockley 814 to angeilska, aluminiowa szklarnia bez progu. Ma wysokość 2,525 m w szczycie, 1,60 m wysokości ściany bocznej, 2,56 m szerokości i 4,414 m długości. Wyposażono ją w 4 okna dachowe i 7 przęseł. Szklarnia Eden Blockley 814 może być wykonana z czystego, srebrnego aluminium lub czarnego aluminium malowanego proszkowo oraz ze szkła o grubości 3 mm.

Cena: 7100 zł

6. Juliana JUNIOR

Juliana JUNIOR pochodzi ze strony Topszklarnie.pl.

Juliana JUNIOR to szklarnia oparta na wąskich, ale stabilnych

profilach i lekkiej konstrukcji. Wysokie boki szklarni stwarzają szerokie możliwości zastosowania w praktyce. Szklarnia wyposażona jest w solidne, stalowe drzwi z zamkiem. Jest kryta szkłem o grubości 3mm, ale można zamówić ją również w wersji z poliwęglanem komorowym o grubości 6mm.

Cena: 4700 zł

7. Szklarnia VENUS 2500 srebrna

Szklarnia VENUS 2500 srebrna pochodzi ze strony Agrosklep.pl.

Szklarnia VENUS 2500 srebrna liczy sobie 1,97 m wysokości w szczycie oraz 1,24 m przy ścianie bocznej. Ma 1,93 m szerokości i 1,31 m długości. Zapewnia 2,5 mkw powierzchni i będzie doskonałym rozwiązaniem do małego ogródka. Wyposażono ją w dwa przęsła i jedno okno dachowe oraz w drzwi przesuwne. Szklarnia VENUS oparta jest o konstrukcję aluminiową krytą szkłem szklarniowym.

Cena: 1400 zł

8. Szklarnia VENUS 7500 Zielona

Szklarnia VENUS 7500 Zielona pochodzi ze strony Agrosklep.home.pl.

Szklarnia VENUS 7500 Zielona to angielska szklarnia aluminiowa wyprodukowana przez firmę Vitavia. Ma 7,5 mkw powierzchni, 1,97 m wysokości w szczycie, a 1,24 m wysokości przy ścianie bocznej. Liczy sobie 1,93 m szerokości i 3,84 m długości. Szklarnia posiada aluminiową konstrukcję, krytą szkłem szklarniowym. Wyposażono ją w dwa okna dachowe, pojedyncze przesuwane drzwi oraz dodatkowy profil boczny zapobiegający ściekaniu wody po ścianie. Idealnie nadaje się do uprawy kwiatów i warzyw.

Cena: 2600 zł

About author

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *