Jak wybrać funkcjonalne szafy ogrodowe?

Jak wybrać funkcjonalne szafy ogrodowe?

Pielęgnacja ogrodu wymaga wykorzystywania wielu różnych narzędzi, nawozów i środków chemicznych pozwalających na zdrowy wzrost roślin. Wszystkie te produkty właściciel ogrodu musi przechowywać w bezpiecznym miejscu, zwłaszcza ostre narzędzia czy toksyczne środki likwidujące pasożyty i owady. Najlepiej zamknąć je w pomieszczeniu, do którego nie będą miały dostępu dzieci. Świetnie sprawdzi się w takim charakterze szafa ogrodowa, którą można ustawić w dowolnym miejscu na działce mieszkaniowej lub rekreacyjnej.

Szafy ogrodowe stanowią znakomitą alternatywę dla domków narzędziowych. Są mniej pojemne od pomieszczeń gospodarczych, ale dla przeciętnego użytkownika będą całkowicie wystarczające. Można w nich przechowywać ponadto nie tylko narzędzia ogrodnicze, ale i zabawki czy osprzęt do basenu rozporowego. Dzięki temu na działce będzie panował porządek, a wszystkie te produkty nadal będziemy mieć bezpośrednio pod ręką.
Jakie szafy ogrodowe możemy zainstalować w swoim ogrodzie?

Które będą najlepszym wyborem?

1. Skrzynia ogrodowa plastikowa Keter Store-It-Out Midi

1

Skrzynia ogrodowa plastikowa Keter Store-It-Out Midi, http://ogrodosfera.pl/skrzynia-ogrodowa-plastikowa-keter-store-it-out-midi

Skrzynia ogrodowa plastikowa Keter Store-It-Out Midi pochodzi ze strony Ogrodosfera.pl

Skrzynia ogrodowa plastikowa Keter Store-It-Out Midi to niewielka szafa – domek narzędziowy, o estetycznym wyglądzie. Będzie funkcjonalnym elementem wyposażenia przydomowego ogrodu. Wykonano go z tworzywa sztucznego odpornego na wpływ czynników atmosferyczych, które nie wymaga dodatkowej konserwacji, jest łatwe w czyszczeniu i nie odbarwia się. Konstrukcję szafy wzmocniono stalą.

Cena: 459 zł

2. Skrzynia ogrodowa na narzędzia Keter Store-It-Out Arc

2

Skrzynia ogrodowa na narzędzia Keter Store-It-Out Arc, http://ogrodosfera.pl/skrzynia-ogrodowa-na-narzedzia-keter-store-it-out-arc

Skrzynia ogrodowa na narzędzia Keter Store-It-Out Arc pochodzi ze strony Ogrodosfera.pl.

Skrzynia ogrodowa na narzędzia Keter Store-It-Out Arc ma stylowy design, jest estetyczna i funkcjonalna. Przyda się w każdym przydomowym ogrodzie i na działce rekreacyjnej. Można ją wykorzystać jako szopę na narzędzia czy miejsce do przechowywania sprzętu mechanicznego, czy dziecięcych zabawek. Szafa wykonana została z łatwego w czyszczeniu, wysoce odpornego na czynniki atmosferyczne tworzywa sztucznego. Nie odbarwia się ono i nie wymaga dokonywania okresowych zabiegów konserwujących. Szafa wyposażona została w nachylony próg, łatwe otwieranie górnej pokrywy i dolny zamek w drzwiach.

Cena: 619 zł

3. GLOSTER AKCESORIA 228, Szafa ogrodowa

GLOSTER AKCESORIA 228, Szafa ogrodowa pochodzi ze strony SM-line.pl.

GLOSTER AKCESORIA 228, Szafa ogrodowa wykonana została z drewna tekowego i armatury ze stali nierdzewnej. Posiada solidne zamykanie na klucz i regulowane półki, pozwalające na dostosowanie ich wysokości do indywidualnych potrzeb użytkownika. Szafa ma wymiary 160 cm wysokości, 77 cm szerokości i 95 cm głębokości.

Cena: 19 990 zł

4. Skrzynio – szafa ULTRA KETER

Skrzynio – szafa ULTRA KETER pochodzi ze strony Leroy Merlin.

Skrzynio – szafa ULTRA KETER została wykonana przez renomowaną firmę Keter. Powierzchnia podłogi szafy liczy sobie 1,55 m2, a sama szafa ma 177 cm szerokości, 113 cm głębokości i 124 cm wysokości. Wykonano ją z tworzywa sztucznego – polipropylenu, który jest odporny na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. Skrzynio-szafę można myć bieżącą wodą z dodatkiem delikatnego środka myjącego.

Cena:1458 zł

5. Skrzynio – szafa MIDI KETER

Skrzynio – szafa MIDI KETER pochodzi ze strony Leroy Merlin.

Skrzynio – szafa MIDI KETER ma 130 cm szerokości, 74 cm głębokości i 110 cm wysokości. Jej podłoga liczy sobie 1 m2 powierzchni. Przyda się w każdym ogrodzie do przechowywania zabawek, narzędzi ogrodowych czy akcesoriów basenowych. Wykonano ją z trwałego polipropylenu, czyli tworzywa sztucznego, które jest wysoce odporne na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. Nie wymaga dodatkowej, okresowej konserwacji, a można go umyć bieżącą wodą z delikatnym detergentem.

Cena: 548 zł

6. Duża szafa ogrodowa

Duża szafa ogrodowa pochodzi ze strony Tchibo.pl.

Duża szafa ogrodowa zapewni wystarczająco dużo miejsca do przechowywania narzędzi ogrodniczych, nawet długich szpadli czy grabi. Jest to jednodrzwiowa, dwustronna, w której jedna strona posiada 3 wkładane półki, a druga wolną przestrzeń na narzędzia ogrodnicze.

Cena: 659 zł

7. Mała szafa ogrodowa

7

Mała szafa ogrodowa pochodzi ze sklepu Tchibo.pl.

Mała szafa ogrodowa zajmuje niewiele miejsca i zapewnia wygodny schowek na narzędzia ogrodnicze czy zabawki w ogrodzie. Jest pojemna i nadaje się do użytku zewnętrznego. Posiada dwoje drzwi z wygodnymi uchwytami. Szafa została wyprodukowana z impregnowanego litego drewna. Posiada ocynkowany metalowy dach i stopki z tworzywa sztucznego. Ma 80 cm szerokości, 91 cm wysokości i 45 cm głębokości.

Cena: 349,95 zł

About author

Related Articles

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *