Na jaką skrzynię ogrodową warto się zdecydować?

Na jaką skrzynię ogrodową warto się zdecydować?

Przechowywanie narzędzi, zabawek ogrodowych, węża ogrodowego, nawozów czy innych przedmiotów i środków w ogrodzie wymaga wykorzystania albo osobnego pomieszczenia gospodarczego, albo skrzyni. To drugie rozwiązanie jest tańsze i łatwiejsze w zastosowaniu. Skrzynie ogrodowe można wykorzystać w każdym, nawet najmniejszym ogrodzie i będą one bardzo funkcjonalne w użytkowaniu. Można je używać nawet do przechowywania drewna kominkowego, jeśli tylko skrzynia będzie zapewniała odpowiednią wentylację.

Skrzynie ogrodowe nie wymagają też do postawienia na działce, uzyskiwania jakichkolwiek pozwoleń czy dokonywania zgłoszeń do urzędu gminy czy urzędu miasta. Jeśli właścicielowi działki będzie potrzebne dodatkowe miejsce na narzędzia, może szybko postawić na swojej działce skrzynię ogrodową.

Jakie skrzynie oferują producenci na polskim rynku? Z jakich materiałów są ponadto konstruowane skrzynie ogrodowe?

1. Skrzynka ogrodowa Keter Borneo 416l

Skrzynka ogrodowa Keter Borneo 416l pochodzi ze strony Ogrodosfera.pl

Skrzynka ogrodowa Keter Borneo 416l świetnie sprawdzi się w każdym, nawet najmniejszym ogrodzie. Daje możliwość zainstalowania zamka i jest łatwa w montażu. Skrzynię ogrodową wyprodukowała renomowana firma Keter, z materiału imitującego drewno. Można w niej przechowywać wszystkie sprzęty i akcesoria ogrodowe. Maksymalny udźwig wynosi 220 kg, a ładowność 50 kg. Skrzynia jest w 100 proc. wodoodporna, odporna na promieniowanie UV, dlatego można ją stosować na zewnątrz. Łatwo utrzymać ją w należytej czystości.

Cena:389 zł

2. Skrzynia balkonowa Keter Rockwood 570l

2

Skrzynia balkonowa Keter Rockwood 570l, http://ogrodosfera.pl/skrzynia-balkonowa-keter-rockwood-570l

Skrzynia balkonowa Keter Rockwood 570l pochodzi ze strony Ogrodosfera.pl.

Skrzynia balkonowa Keter Rockwood o pojemności 570l, sprawdzi się tak samo dobrze w ogrodzie, jak i na balkonie. Wyprodukowała ją znana marka Keter, z materiału imitującego drewno, które jest odporne na wodę i promieniowanie UV. Łatwo się je czyści, a skrzynię można zastosować wygodnie na zewnątrz. Można w niej zainstalować zamek.

Cena: 485 zł

3. Skrzynia ogrodowa 439 L

Skrzynia ogrodowa 439 L pochodzi ze sklepu Leroy Merlin.

Skrzynia ogrodowa 439 L ma 129 cm szerokości, 64,5 cm głębokości i 67,8 cm wysokości. Wyprodukowano ją z materiału imitującego drewno – z tworzywa sztucznego polipropylenu w kolorze brązowym. Można ją z powodzeniem wykorzystywać na zewnątrz – jest odporna na promieniowanie słoneczne i wilgoć.

Cena: 599 zł

4. Skrzynia KARISMA KIS

Skrzynia KARISMA KIS pochodzi ze sklepu Leroy Merlin.

Skrzynia KARISMA KIS ma wymiary 59 cm wysokości, 40 cm głębokości oraz 119 cm długości. Została wyprodukowana z tworzywa sztucznego w kolorze szarym. Posiada 280 litrów pojemności. Ma pokrywę, w której można zainstalować kłódkę.

Cena:172 zł

5. Skrzynia ogrodowa ławka Glenwood brązowa

Skrzynia ogrodowa ławka Glenwood brązowa pochodzi ze sklepu Przydomu.pl.

Skrzynia ogrodowa ławka Glenwood jest pojemna i wytrzymała, sprawdzi się doskonale w każdym ogrodzie oraz na balkonie, czy nawet w pomieszczeniach. Została wykonana z tworzywa sztucznego, które jest w 100 proc. wodoodporne i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Maksymalne obciążenie skrzyni wynosi 240 kg, a ładowność – 50 kg. Pojemnik jest zamykany na kłódkę, dzięki specjalnemu zamkowi.

Cena: 399 zł

6. Skrzynia ogrodowa Hollywood brązowa

6

Skrzynia ogrodowa Hollywood brązowa , https://www.przydomu.pl/meble-ogrodowe/skrzynia-ogrodowa-hollywood-brazowa.html Skrzynia ogrodowa Hollywood brązowa pochodzi ze strony Przydomu.pl.

Skrzynia ogrodowa Hollywood brązowa jest bardzo pojemna i wykonano ją z odpornego na szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych, w tym promieniowania UV i wilgoci, tworzywa sztucznego. Sprawdzi się doskonale w ogrodzie czy na tarasie. Ma pojemność 270 litrów. Skrzynia może być zamykana na kłódkę, dzięki specjalnemu zamkowi. Jej przenoszenie z miejsca na miejsce ułatwiają umieszczone po bokach, wygodne uchwyty.

Cena: 125,24 zł

7. Skrzynia ogrodowa

Skrzynia ogrodowa pochodzi ze sklepu Meble-ogrodowe-sklep.pl.

Skrzynia ogrodowa liczy sobie 153 cm szerokości, 50 cm wysokości oraz 65 cm głębokości. Waży 35 kg. Będzie poręcznym schowkiem na narzędzia ogrodowe czy preparaty do pielęgnacji i nawożenia roślin, który ustawimy w ogrodzie czy na tarasie. Wykonano ją z drewna akacjowego, które charakteryzuje się wysoką twardością i odpornością mechaniczną. Pokryto ją impregnatem, dzięki czemu jest odporna na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych.

Cena: 1649,00 zł

8. Skrzynia zewnętrzna, ogrodowa, balkonowa 420 L brązowa

Skrzynia zewnętrzna, ogrodowa, balkonowa 420 L brązowa pochodzi ze strony Asport.pl.

Skrzynia zewnętrzna, ogrodowa, balkonowa 420 L brązowa wyprodukowana została przez firmę EDA z wytrzymałego na wpływ czynników atmosferycznych tworzywa sztucznego. Ma 121 cm szerokości, 64,3 cm wysokości i 55 cm głębokości. Waży 8,3 kg. Pokrywę skrzyni można zamknąć na kłódkę, przez co przechowywane w niej przedmioty będą solidne zabezpieczone.

Cena: 389 zł

About author

Related Articles

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *