Jaki tunel foliowy ze stelażem PCV wybrać?

Jaki tunel foliowy ze stelażem PCV wybrać?

Chcąc uprawiać w swoim ogrodzie rośliny zielone, kwiaty wymagające odpowiedniej wilgotności i nasłonecznienia do wzrostu, czy też warzywa lub owoce, warto pomyśleć o możliwości zbudowania w wyznaczonym do tego miejscu tunelu foliowego. Producenci urządzeń i budowli ogrodowych mają do zaoferowania klientom między innymi tunele foliowe ze stelażem PCV. Są to lekkie, proste w samodzielnym montażu konstrukcje, które można ustawić nawet na niewielkiej działce rekreacyjnej.

Kupując tunele foliowe ze stelażem pcv otrzymujemy konstrukcję wytrzymałą na negatywny wpływ promieniowania słonecznego i wilgoci. Tworzywo sztuczne nie ulegnie korozji i nie będzie wymagało dodatkowych zabiegów konserwacyjnych lub pielęgnacyjnych do tego, aby utrzymywało konstrukcję foliaka w odpowiedniej pozycji i stanie.

Jakie tunele foliowe ze stelażem PCV mogą nam zaoferować producenci i dystrybutorzy na polskim rynku ogrodniczym?

1. Tunel foliowy PCV Foliak 3x6m

Tunel foliowy PCV Foliak 3x6m pochodzi ze strony Ogrodosfera.pl.

Tunel foliowy PCV Foliak 3x6m pozwoli na stworzenie optymalnych warunków do przydomowej uprawy warzyw i owoców, m.in. pomidorów, ogórków, melonów czy cukinii. Stelaż tunelu foliowego wykonany został z białych rurek PCV o średnic 32 mm. Wzmocniona konstrukcja jest odporna na korozję oraz wpływ zmiennych czynników temperaturowych. Odległość pomiędzy pałąkami wynosi 0,95 m. Tunel pokryty jest folią ogrodniczą 4-sezonową, przypinaną do rurek za pomocą specjalnych spinek. Cała konstrukcja wraz z pokryciem jest lekka i łatwo można ją przenosić z miejsca na miejsce. Folia zastosowana w tym przypadku to „AGROERG UV” zapewniająca wysoką wytrzymałośc produktu oraz doskonałe właściwości termoregulacyjne. Znakomicie przepuszcza ona promienie słoneczne.

Cena: 820 zł

2. Tunel foliowy ze stelażem PCV 3x8m

2

Tunel foliowy ze stelażem PCV 3x8m, http://ogrodosfera.pl/Tunel-foliowy-ze-stelazem-PCV-8m

Tunel foliowy ze stelażem PCV 3x8m pochodzi ze strony Ogrodosfera.pl.

Tunel foliowy ze stelażem PCV 3x8m ma konstrukcję wykonaną z wysokociśnieniowych białych rur PCV o średnicy 32 mm. Tunel pokryty jest wielosezonową folią ogrodniczą, stabilizowaną przeciw promieniowaniu UV. Konstrukcja foliaka nie wymaga konserwacji i jest bardzo lekka. Przód tunelu stanowią składane drzwi metalowe ocynkowane, a z tyłu wyposażony został w okienko do wietrzenia. Tunel ma 300 cm szerokości, 180 cm wysokości oraz 800 cm długości.

Cena: 1250 zł

3. Tunel foliowy As10

Tunel foliowy As10 pochodzi ze strony Tunelefoliowe.pl.

Tunel foliowy As10 liczy sobie 10 m długości, 3 m szerokości oraz 1,9 m wysokości. Ma łączną powierzchnię 30 mkw. Konstrukcja tunelu wykonana została z białych rur PCV 32×1,8 mm. Kryta jest folią trójwarstwową, czterosezonową UV4 z gwarancją na 2 lata. Folia jest przezroczysta. Tunel pozwala na uprawę warzyw i owoców. Po obu stronach wyposażony jest w drzwi zamykane na klamkę.

Cena: 1699 zł

4. Tunel foliowy MINI D3

Tunel foliowy MINI D3 pochodzi ze strony Tunelefoliowe.pl.

Tunel foliowy MINI D3 ma 3 m długości, 15, m szerokości i 0,9 m wysokości. Kryty jest trójwarstwową, czterosezonową folią UV4, przezroczystą, w odcieniu jasnozielonym. Dzięki mini tunelowi można stworzyć warzywom czy owocom optymalne warunki do wzrostu. Tunele mini produkowane są z białych rurek PVC o średnicy 20 mm, które są odporne na korozję i nie wymagają dodatkowej konserwacji. Tunel jest wzmocniony – odległość pomiędzy pałąkami wynosi 1 m.

Cena: 249 zł

5. Tunel Foliowy 5,0m x 2,2m x 1,9m z wgrzanymi sznurkami

Tunel Foliowy 5,0m x 2,2m x 1,9m z wgrzanymi sznurkami pochodzi ze sklepu Gardenplanet.pl.

Tunel Foliowy 5,0m x 2,2m x 1,9m z wgrzanymi sznurkami liczy sobie 5 m długości, 2,2 m szerokości i 1,9 m wysokości, co łącznie daje powierzchnię uprawy 11 mkw. Konstrukcja tunelu została wyprodukowana z białych rurek PVC o średnicy 32 mm, wzmocnionych, które nie ulegają korozji i są odporne na wysokie temperatury. Tunel kryty jest folią czterosezonową UV4 w odcieniu zielonym. Folia jest trójwarstwowa i posiada wgrzane sznurki.

Cena:675 zł

6. Tunel foliowy 3,0 x 2,2 x 1,9 m z folią UV4 z zamkiem

Tunel foliowy 3,0 x 2,2 x 1,9 m z folią UV4 z zamkiem pochodzi ze sklepu Gardenplanet.pl.

Tunel foliowy 3,0 x 2,2 x 1,9 m z folią UV4 z zamkiem posiada konstrukcję wykonaną z białych rur PCV 32mmx1,8 mm. Kryty jest folią czterosezonową UV4, trójwarstwową o grubości 0,15 mm. Występuje ona w kolorze jasnozielonym, przezroczystym i posiada wgrzane sznurki ułatwiające jej zastosowanie. Tunel jest lekki, a jego konstrukcja wykazuje wysoką odporność na korozję. Drzwi do tunelu zamykane są na zamek błyskawiczny z obu stron.

Cena: 349 zł

7. Tunel foliowy ogrodniczy pcv / szklarnia

Tunel foliowy ogrodniczy pcv / szklarnia pochodzi ze strony Garden-system.pl

Tunel foliowy ogrodniczy pcv / szklarnia ma 4 m długości, 1,8-1,9 m wysokości i 3 m szerokości. Tunel kryty jest folią 4-sezonową, stabilizowaną przeciw promieniowaniu UV. Bazuje na konstrukcji z wysokociśnieniowych białych rur z PCV o średnicy 32 mm. Do tunelu prowadzą metalowe, ocynkowane drzwi składane, zapewniające idealne wietrzenie oraz wzmocnienie konstrukcji. Rozstaw pałąków wynosi 1 m, co pozwala na idealne naprężenie folii.

Cena: 790 zł

8. Tunel foliowy PCV 4m x 3m x 1,9m

Tunel foliowy PCV 4m x 3m x 1,9m pochodzi ze sklepu Perlyogrodu.pl.

Tunel foliowy PCV 4m x 3m x 1,9m wykonany został z białych, wysokociśnieniowych rur PCV o średnicy 32 mm, które pokryte są wielosezonową folią ogrodniczą. Mają lekką konstrukcję, która nie wymaga dodatkowych zabiegów konserwacyjnych. Przód tunelu stanowią składane drzwi metalowe ocynkowane. w tylnej części znajduje się okienko pozwalające na wietrzenie wnętrza tunelu.

Cena: 740 zł

About author

Related Articles

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *