Maty wiklinowe

Maty wiklinowe

Ogrodzenie działki rekreacyjnej czy posesji domu jednorodzinnego może być wykonane z przeróżnych materiałów. Najczęściej do tego celu wykorzystywane są mało estetyczne, ale korzystne pod względem cenowym siatki metalowe. Można zwiększyć ich estetykę pokrywając je od wewnętrznej strony matami wiklinowymi. Maty wiklinowe posłużą nam również do wykonania naturalnego ogrodzenia barierki tarasu lub balkonu, także w mieszkaniach w blokach z wielkiej płyty.

Oprócz oczywistego faktu, że maty wiklinowe w formie ogrodzenia powodują, że staje się ono estetyczne, mają one znacznie więcej zalet. Otóż, mata wiklinowa ma naturalny wygląd i pozwala na skuteczne osłonięcie się od ruchliwej ulicy czy wścibskich spojrzeń przechodniów lub sąsiadów. Maty można z powodzeniem wykorzystywać do osłaniania młodych drzewek przed wiatrem czy działalnością zwierząt domowych.

Montaż maty wiklinowej można wykonać samodzielnie, z zastosowaniem opasek samozaciskowych lub przy użyciu drutu, którym przytwierdzimy matę do siatki ogrodzeniowej lub płotu. Jakie maty wiklinowe mogą nam zaoferować producenci na polskim rynku?

1. Mata Wiklinowa 0,8x5m

Mata Wiklinowa 0,8x5m pochodzi od producenta firmy Ogrodosfera.pl.

Mata Wiklinowa 0,8x5m produkowana jest z sortowanej wikliny o odpowiedniej długości. Gotowe maty producent przechowuje w dużych, przestronnych i przewiewnych magazynach, dzięki czemu nie tracą swoich walorów estetycznych i jakościowych. Gotowe maty wiązane są drutem ocynkowanym co 10 cm. Maty wiklinowe są trwałe i wytrzymałe. Mają wysokie walory estetyczne, chronią przed wiatrem, kurzem i hałasem. Można je wykorzystywać na balkonach, stalowych siatkach, panelach ogrodzeniowych i na starych, zniszczonych płotach drewnianych.

Cena: 64 zł

2. Mata Wiklinowa 2,0x5m

Mata Wiklinowa 2,0x5m pochodzi od producenta firmy Ogrodosfera.pl.

Mata wiklinowa 2,0×5 m jest wiązana drutem ocynkowanym co 10 cm, przy użyciu austriackiej maszyny firmy Berger. Gotowe maty są przechowywane w przewiewnych, przestronnych magazynach, a wytwarza się je z surowca własnego, sortowanego na odpowiednie długości. Maty wiklinowe można wykorzystywać na balkonach, tarasach i ogrodzeniach. Chronią przed kurzem, hałasem i wiatrem.

Cena: 160 zł

3. Mata wiklinowa 0,9 x 5m

Mata wiklinowa 0,9 x 5m pochodzi ze sklepu E-wiklinowy.pl

Mata wiklinowa 0,9 x 5m jest produktem pochodzenia naturalnego, który znajduje wiele zastosowań, w domu, w ogrodzie czy na działkach rekreacyjnych. Maty wykonane są z polskiej wikliny, w różnych rozmiarach. Można je z powodzeniem dopasować do własnych potrzeb i osłonić nimi balkon, ogrodzenie, altanę czy drzewka i donice.

Cena: 60 zł

4. Mata wiklinowa 1,0 x 5m

Mata wiklinowa 1,0 x 5m pochodzi ze sklepu E-wiklinowy.pl

Mata wiklinowa 1,0 x 5m ma kolor jasnobrązowy i może być stosowana do osłaniania drzewek, donic, altan, balkonów i ogrodzeń. Skutecznie chroni przed kurzem, hałasem i wiatrem. Produkowana jest z naturalnej, polskiej wikliny. Jest bardzo łatwa w montażu i można ją dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

Cena: 75 zł

5. Mata wiklinowa 80cm x 5m

Mata wiklinowa 80cm x 5m pochodzi ze sklepu Mata-wiklinowa24.pl.

Mata wiklinowa 80cm x 5m może stanowić naturalną, estetyczną osłonę i dekorację na działce w ogrodzie i w domu mieszkalnym. Jest wykonana z najlepszej jakości wikliny niekorowanej polskich producentów. Wiklina jest łączona w matę przy użyciu drutu stalowego ocynkowanego, co zapewnia jej wysoką wytrzymałość i odporność na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Maty wiklinowe można łatwo zamocować na siatce ogrodzeniowej, płocie, na przęsłach tarasu lub balkonu.

Cena: 50 zł

6. Mata wiklinowa 1.3 x 5m

Mata wiklinowa 1.3 x 5m pochodzi ze sklepu Mata-wiklinowa24.pl.

Mata wiklinowa 1.3 x 5m posłużyć może jako osłona i dekoracja na ogrodzenie w domu i ogrodzie. Wykonana jest z najlepszej jakości wikliny niekorowanej polskich producentów i połączona przy użyciu drutu stalowego. Na końcach maty znajduje się odpowiedni kawałek drutu umożliwiający łączenie mat w odpowiednie, pożądane przez klientów odcinki.

Cena: 95 zł

7. Mata WIKLINOWA

Mata WIKLINOWA pochodzi ze sklepu Leroy Merlin.

Mata WIKLINOWA ma wysokość 150 cm oraz długość 300 cm. Wykonana została z naturalnego surowca i doskonale sprawdzi się jako dekoracyjna osłona balkonu czy nieestetycznej siatki ogrodzeniowej. Chroni przed wścibskim wzrokiem osób trzecich, wiatrem oraz palącym słońcem. Ma 5 mm grubości i jest łączona drutem stalowym. Mata wiklinowa występuje w kolorze ciemnobrązowym.

Cena: 83,40 zł

8. Mata WIKLINOWA

Mata WIKLINOWA pochodzi ze sklepu Leroy Merlin.

Mata WIKLINOWA wykonana została z naturalnego surowca. Wiklina łączona jest w postać maty o wymiarach 180 cm na 300 cm przy użyciu drutu stalowego. Zapewnia zaciemnienie na poziomie 60 proc. Chroni przed wiatrem, słońcem czy kurzem, gwarantując poczucie prywatności we własnym domu.

Cena: 128 zł

About author

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *