Ogrody zimowe

Ogrody zimowe

W długie, zimowe wieczory nie trzeba rezygnować z siedzenia w ogrodzie, o ile posiadamy ogród zimowy. Takie miejsce można zaaranżować na swojej działce budowlanej, budując oddzielny obiekt lub zabudowując taras. Dzięki temu uzyskujemy dodatkową przestrzeń relaksacyjno-wypoczynkową, w której możemy do woli wygrzewać się na słońcu, nawet jeśli za oknem panuje mróz. W warunkach ogrodu zimowego nasze ciepłolubne rośliny, które do życia potrzebują sporej dawki promieniowania słonecznego, będą pięknie rosły.

Ogrody zimowe stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Doceniamy ich walory estetyczne i funkcjonalne. Sprawdźmy, jakie ogrody zimowe oferują nam producenci:

1

Ogrody zimowe Veranda Palram 300 x 425, http://ogrodosfera.pl/ogrody-zimowe-veranda-palram-300×425

1. Ogrody zimowe Veranda Palram 300 x 425

Ogrody zimowe Veranda Palram 300 x 425 pochodzi ze strony producenta Ogrodosfera.pl.

Ogrody zimowe Veranda Palram 300 x 425 wyposażony został w trzy pary podwójnych przesuwnych drzwi, obustronnie zamykanych. Konstrukcja wykonana została z wytrzymałych profili i wzmocniona aluminiową ramą. Na dachu położono odporne na promieniowanie UV poliwęglanowe panele. Na ścianach zaś przezroczyste akrylowe panele, zapewniające skuteczną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Cena: 16 699,00

2.Ogród zimowy System Variant

Ogród zimowy System Variant pochodzi ze strony producenta firmy Ogrody Zimowe Kacperski – Architektura Aluminium

Ogród zimowy System Variant ma powierzchnię 18 mkw. Szkielet ogrodu zimowego wykonany został z profili aluminiowych, a dach oraz ściany z szyb zespolonych. Szerokość profili to 45/80 mm. Wyposażony jest w drzwi przesuwne 6-skrzydłowe z 4 skrzydłami ruchowymi. Producent daje na niego 5-letnią gwarancję.

Cena: 55 000 zł

3. Ogród zimowy Barcelona

Ogród zimowy Barcelona pochodzi ze strony producenta firmy Profiloplast.

Ogród zimowy Barcelona o powierzchni 25 mkw zbudowany jest na konstrukcji z profili aluminiowych, o szerokości 59 mm. Posiada dach z szyb ze szkła standardowego, z którego wykonano również ściany. Są to szyby przeciwsłoneczne o obniżonym współczynniku transmisji cieplnej. Ogród zimowy Barcelona wyposażony został w jedno okno przesuwno-uchylne, dwa okna dachowe i jedne drzwi przesuwne. Producent daje 3-letnią gwarancję na ten ogród zimowy.

Cena: 62000 zł

4. Ogród zimowy Kwadrum

4

Ogród zimowy Kwadrum, http://kwadrum.pl/#2

Ogród zimowy Kwadrum pochodzi od producenta firmy Kwadrum.

Ogród zimowy Kwadrum ma 18 mkw powierzchni, a jego konstrukcję zbudowano na szkielecie z drewna klejonego, obudowanego z profili aluminiowych termoizolowanych o szerokości 60 mm. W ścianach umieszczono szkło zespolone z szybą niskoemisyjną, a na dachu zamontowano szkło zespolone bezpieczne. Ogród zimowy posiada 4 okienka uchylne oraz drzwi.

Cena:60 000 zł

5. Ogród zimowy System TS Aluminium

5

Ogród zimowy System TS Aluminium , http://www.ts-alu.pl/galeria/7,ogrody-zimowe.html

Ogród zimowy System TS Aluminium pochodzi ze strony producenta TS-alu.pl.

Ogród zimowy System TS Aluminium ma 17 mkw powierzchni. Jego dach tworzą profile aluminiowe w systemie TS Aluminium, zaś elementy boczne to PVC lub aluminium. Zarówno wypełnienie dachu jak i elementów bocznych tworzą szyby zespolone. Ogród zimowy wyposażono w 3 okna uchylno-rozwieralne i jedną sztukę drzwi przesuwnych.

Cena: 45 000 zł

6. Ogród zimowy

Ogród zimowy wzniesiony przez Firmę ANTA PPD.

Ogród zimowy o powierzchni 38 mkw, którego konstrukcja wykonana jest z drewna i aluminium, wyposażony jest w dach z szyb zespolonych. Ściany również tworzą szyby zespolone. Ogród posiada 2 okna i 2 pary drzwi – przesuwne oraz rozwieralne. Profile konstrukcji mają 80 mm szerokości.

Cena: 171 200 zł

7. Ogród zimowy System Flandria

Ogród zimowy System Flandria pochodzi ze strony Ogrodyzimowe-nowicki.pl.

Ogród zimowy System Flandria ma 17 mkw powierzchni. Jego szkielet wykonano z profili aluminiowych o szerokości 45 mm z przekładką termiczną. Dach pokryty jest szkłem zespolony bezpiecznym. Ogród posiada bezpieczne ściany z szyb zespolonych. Wyposażono go w 2 okna dachowe uchylne, otwierane automatycznie i jedne drzwi.

Cena: 55 000 zł

8. Ogród zimowy SDL Akcent plus

Ogród zimowy SDL Akcent plus pochodzi od firmy Solarlux.

Ogród zimowy SDL Akcent plus ma 25 mkw powierzchni, a jego szkielet wykonano z profili aluminiowych. Dach tworzy szkło hartowane 6-milimetrowe. Ściany to szyby 24- milimetrowe. Szerokość profili aluminiowych wynosi 80 mm. Ogród posiada 3 okna i drzwi składane harmonijkowo.

Cena: 120 000 zł

About author

Related Articles

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *